CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH KURS POZNAŃ 14-17 CZERWIEC KOAL

Dodane Niedziela, 05 Maja 2013, 16:49:41, ID ogłoszenia: 8
CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH KURS POZNAŃ 14-17 CZERWIEC KOAL
1200 zł
tel. 7944... Pokaż
  • Kategoria: Pozostałe
  • Lokalizacja: Poznań
  • Wyświetleń: 2104

Opis ogłoszenia

KURS NA CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZEWOŹNIKA DROGOWEGO RZECZY PLUS SPEDYCJA.

ZAPRASZAMY NA 4 DNIOWE SZKOLENIE KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W POZNANIU W DN. 14,15,16,17 CZERWIEC 2013 .

CELEM SZKOLENIA JEST PRZYGOTOWANIE PAŃSTWA DO ZDANIA Z WYNIKIEM POZYTYWNYM 4-O GODZINNEGO EGZAMINU I OTRZYMANIA CERTYFIKATU KTÓRY TO POZWOLI PAŃSTWU UZYSKAĆ LICENCJĘ NA TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY ORAZ OTWORZYĆ WŁASNĄ SPEDYCJĘ.
NASI KURSANCI OTRZYMUJĄ OD NAS WSZYSTKIE NIEZBĘDNE POMOCE ( I NIE SĄ TO KSIĄŻKI CZY USTAWY) W POSTACI TESTÓW WIELOKROTNEGO WYBORU OK.2100 PYTAŃ , RÓWNIEŻ OMAWIAMY WSZYSTKIE PRZYKŁADOWE ZADANIA Z KTÓRYMI SIĘ ZETKNĄ NA EGZAMINIE.
W ODRÓŻNIENIU OD AMATORSKICH OŚRODKÓW NASZA FIRMA OPIEKUJE SIĘ KAŻDYM KURSANTEM OD POCZĄTKU SZKOLENIA ,AŻ DO UZYSKANIA POZYTYWNEGO WYNIKU Z EGZAMINU. NIE PODAJEMY GODZINY ZAKOŃCZENIA W DANYM DNIU SZKOLENIA GDYŻ WYKŁADOWCY W NASZEJ FIRMIE PROWADZĄ ZAJĘCIA DOPÓKI WSZYSCY NIE ZROZUMIEJĄ DOKŁADNIE WSZYSTKICH ZAGADNIEŃ.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY OSOBY KTÓRE NIGDY NIE MIAŁY DO CZYNIENIA Z TRANSPORTEM - DLA NAS WYSTARCZY BY KURSANT CZY TEŻ KURSANTKA POTRAFIŁA MÓWIĆ PO POLSKU, UMIAŁA POSŁUGIWAĆ SIĘ KALKULATOREM I MIAŁA UKOŃCZONE 18 LAT , GDYŻ JEST TO WARUNEK UZYSKANIA CERTYFIKATU KOMPETENCJI. RESZTA JUŻ W NASZYCH RĘKACH , A NASI WYKŁADOWCY DOŁOŻĄ WSZELKICH STARAŃ BY PAŃSTWO PODESZLI DO EGZAMINU TYLKO RAZ I OTRZYMALI WYNIK POZYTYWNY Z EGZAMINU ORAZ CERTYFIKAT.
ZAPISY PRZYJMUJEMY TELEFONICZNIE . RÓWNIEŻ MOŻECIE PAŃSTWO ZAPISAĆ SIĘ POPRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY UMIESZCZONY NA NASZEJ STRONIE : WWW.KOAL.COM.PL
TEL:794-424-090
TEL:794-424-091
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Poznań Wielkopolskie