pisanie prac biologia i nauki pokrewne (zootechnika, leśnictwo, rybactwo, rolnictwo, biotechnologia, etc.)

Dodane Wtorek, 23 Października 2018, 0:07:42, ID ogłoszenia: 10936
pisanie prac biologia i nauki pokrewne (zootechnika, leśnictwo, rybactwo, rolnictwo, biotechnologia, etc.)
1 zł
tel. 730 ... Pokaż
  • Kategoria: Pisanie prac
  • Lokalizacja: Poznań
  • Wyświetleń: 2947

Opis ogłoszenia

Zajmujemy się profesjonalną redakcją oraz pomocą w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju prac zaliczeniowych, licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz dysertacji doktorskich w zakresie biologii oraz nauk pokrewnych (zootechnika, leśnictwo, rybactwo, rolnictwo, biotechnologia, etc). Realizujemy również zlecenia dotyczące redagowania prac przyrodniczych w językach obcych oraz pomocy w przygotowywaniu projektów praktycznych. Podejmiemy się także korekty każdego tekstu napisanego po polsku oraz pomożemy przygotować się do egzaminu magisterskiego.

Nasza oferta dotyczy konsultacji w następujących zakresach:
- oryginalności;
- jakości merytorycznej i stylistycznej;
- układu logicznego i struktury tekstu;
- analizy statystycznej;
- prezentacji danych oraz sposobu prowadzenia dyskusji;
- bibliografii.

Jesteśmy doskonale zorientowani w realiach tworzenia prac z zakresu szeroko rozumianej biologii, dlatego każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Nigdy nie powielamy tekstów, a każda praca może być sprawdzona dowolnym programem antyplagiatowym - gwarantujemy jej oryginalność, niepowtarzalność oraz pełną anonimowość naszych Zleceniodawców.

Nasz zespół autorski tworzą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu badań naukowych, zajęć dydaktycznych oraz przygotowywaniu wszelkiego rodzaju prac naukowych i popularnonaukowych w zakresie biologii. Gwarantujemy, że realizacją Twojego zlecenia zajmie się osoba co najmniej z tytułem doktora oraz kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy naukowej.

Ze względu na różnorodność i skomplikowanie zagadnienia, koszt i czas realizacji jest zawsze ustalany indywidualnie.

Poznań Wielkopolskie