Pracownik Produkcji (Swarzędz)

Data dodania: 11 październik 2018Ogłoszenie: 10874

Dla Naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisku: Pracownik Produkcji

Obowiązki:
- praca przy linii produkcyjnej przy montażu elementów stalowych oraz metalowych,
- prace manualne.

Wymagania:
- zdolności manualne,
- mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym,
- dobry wzrok,
- sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,
- dyspozycyjność do pracy w weekendy,
- skrupulatność i dokładność.

Oferujemy:
- umowę o pracę (1/2 etatu),
- długofalową współpracę,
- pracę na 3 zmiany,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
- możliwość skorzystania z pakietu benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)
- przyjazną atmosferę,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Miejsce pracy: Swarzędz

Cena za darmo
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Pozostałe
Lokalizacja: Poznań
Wyświetleń: 61